Учитель — дурень? Так дитині і скажіть!

На жаль, є чимало таких учнів, які люблять школу тільки двічі в житті: коли вони, ошатні, крокують «перший раз у перший клас» і коли йдуть зустрічати світанок після випускного. Інші ж «шкільні роки чудесні» наповнені для кого нудьгою, а для кого і кошмаром щоденного цькування. Як зробити, щоб ваша дитина уникла цього? «Газета по-київськи» вирішила запитати поради в соціального психолога Олега Покальчука — між іншим, батька двох дорослих синів.

 

Більше читайте ТУТ

Батьківські збори — без мами

Вже не можу дочекатись, коли моя дитина закічить ту школу. Знову якісь козні навідомі. Всім діткам видали маленькі папірці-запрошення на батьківські збори, але мене не запросили. Чому?

Про що ж будуть говорити при закритих дверях наші батьки? Про те, скільки тисяч зідрати з батьків на подаруночки для вчителів і директора? Чи може про те, як наша вчителька принижує своїх учнів? Чи може знову ненаситні вчительки будуть збільшувати гроші на фонди школи, котрі невідомо на шо витрачаються?

 

Не знаю і знати не дуже хочу.

Прикро за батьків, котрі підлещуються під думку тих потвор вчителів і забувають про гідність і особистість. Чому моя дитина, має себе відчувати ізгоєм? Чому Вона (в свої 10 років) боїться мати власну думку, а стає загальним бидлом і масою? Того ми вчимо наше майбутнє покоління — бути сировиною?

Прикро. (((