Бабло не спасло на контрольній

Гроші в руках дитини, деньги в руках ребенка

Сьогодні моя донька прийшла з новиною: «Я написала на 10 контрольну з математики!» Ну… я вважаю це поганою оцінкою, хоч деякі стверджують інше.

Ось декілька реплік з Твіттера: (мій нік @uamama)

@kulygina Олена Кулигіна

вітаю! це чудово!!!

 

@pannakocka svitlana

коли моя математичка ставила мені 10 за к.р.,вона ж заставляла мене її переписувати(тоді можна було).тепер я на фізматі і вдячна їй

 

@nadia_balovsyak nadia.balovsyak

10 — це п»ятірка. якщо викладач вірно дотримується правил МО, то 12 поставити він не може. тому радійте

Я, як нормальна мати, пораділа за доньку і … почала аналізувати ситуацію. ))  Подруга доньки, котра взагалі забула про контрольну отримала 11. Але більше всього мене розсмішили результати улюбленців нашої вчительки . Вони були жахливими. Донька одної з матусь, котра вже не знає куди лизнути вчительку і директора (гроші, подарунки, улесливі слова) – отримала 6 за контрольну. Інша – (яка страждає тою самою хворобою) – отримала 8. І головне… з усіма математикою займалася додатково наша вчителька. Мамані витрачали по 50 грн. за одне заняття. Їм це допомогло?

Я нормальна людина і мені прикро за діток, котрі закінчуватимуть молодшу школу з такими оцінками. Хоча.. може мамані піднімуть за.. (вибачте юні читачі блогу) і дітки отримують гарні оцінки за рік.

Ви як вважаєте? Так і буде? Цікаво.. .коли весь цей совок вже закінчиться? Коли батьки зрозуміють, що все життя своєму чаду вони не куплять?

 

Сміюсь і плачу ) Чекаю Ваших подібних історій.

Умови вступу до ВНЗ у 2011 році

Насправді наближення червня серед молоді сприймається зовсім неоднозначно: студенти паряться через майбутню сесію, школярі радіють початку канікул, а випускники не знаходять собі місця через наближення страшного періоду складання ЗНО. Що потрібно цьоріч, аби поступити до вищого навчального закладу, і чи змінилось щось порівняно з минулими роками?

Умови

В принципі, суттєвих змін не відбулось. Зарахування надалі відбуватиметься на підставі оцінки сертифікату вступника, який складатиметься з балів, отриманих на ЗНО, та середнього бала шкільного атестату. Для вступу абітурієнт має подати три сертифікати незалежного оцінювання. Але якщо минулого року обов’язково потрібно було складати тести з української мови та літератури, а також математики або історії України (на вибір), то цьогоріч обов’язковим тестом є лише українська мова та література.

Новою фішкою є і нарахування додаткових балів за перемогу в олімпіадах та за закінчення курсів довузівської підготовки. Таким чином, призерам четвертого етапу Всеукраїнських олімпіад або третього етапу захистів науково-дослідницьких робіт МАН (то останні етапи) нараховуватимуться додаткові 30-50 балів. А тим, хто успішно закінчив факультети довузівської підготовки (але тільки з природничих та математичних наук), доплюсовуватимуть 20 балів.

Все це, начебто, файно, але такі правила в деякій мірі покращують умови для нечесного вступу. Дві сторони однієї монети! Як завжди. Але, як-не-як, поступати у 2011-му буде вдвічі легше, адже випускників цього року буде на 50% менше, аніж минулоріч.

Про саме ЗНО

Загалом тести не є аж настільки важкими. Вони складаються за шкільною програмою, тож труднощів не мало б виникнути. Попри те, більшість абітурієнтів, а точніше 85%, відвідують репетиторів. На думку учнів, репери дають більше знань, адже вони акцентують увагу на важливих моментах, систематизують інформацію та й взагалі допомагають усе «розкласти по поличках» в голові.

Але добре скласти іспити можна і підготувавшись самотужки. Щоб це довести, «П’ятниця» зробила невеличке дослідження, запросивши розв’язати тести з історії України кількох зовсім різних людей, а саме сорокадев’ятирічного зв’язківця Володимира, двадцятидворічного хіміка Ігоря та шістнадцятирічного абітурієнта Остапа. Тести підготовані львівським регіональним центром оцінювання якості освіти. Отримали доволі цікавий результат:

Пан Володимир набрав 44 бали з 60 можливих. Загалом, враження від тестів  у нього позитивні. Лише деколи самі формулювання запитань були незрозумілими.

Ігор спромігся набрати 35 балів, при тому, що більшість завдань він взагалі не розумів, як робити. На його думку, розв’язувати тести з історії для людини, яка минулоріч закінчила хімічний факультет, взагалі «трошки тупо» 🙂

Остап набрав 51 бал із 60. Та це й не дивно, адже він зараз готується до вступу. За його словами, тести могли б бути і легшими, але загалом все нормально.

Як бачиш, скласти ЗНО може і непідготовлена людина. Але абітурієнтам все ж не рекомендуємо не готуватись, бо може вийти епік фейл вкінці, і буде не дуже добре.

Бажаємо успіхів усім вступникам! Універ на вас чекає 🙂

Взято з http://www.fridaylviv.ne

 

Плаття для випускного: молодша школа

Плаття на випуск, выпуск наряд, платье. Розумію, що далеко до останнього шкільного балу, але… варто готувати сани раніше… Треба раніше вибирати.

 

Вибирайте ТУТ або ТУТ

Замовити випускні плаття легко. Пишіть на zakaz-usa@bigmir.net  . Вказуйте ціну та ссилочку кидайте. Замовлення буде тільки через пару тижнів. Обирайте зараз, до травня встигнете.

 

Ось один магазин ТУТ

 

Але … цей магазин знаходиться в США. І … потрібно замовляти через одну гарненьку дівчину. Вона допоможе Вам розібратися у всьому. Дивіться більше на її сайтику. ТУТ

 

Школярочки наші… будьте красунями. )))