Закохалась в 10 років

кохання, любовЗгадала висловлювання з соціальною мережі: „Чим би діти не бавилися, аби дітей не робили”. Про що це я… просто донька сьогодні розповіла, що хлопчик котрий їй подобався звернув на неї увагу.

Історію цього кохання триває вже два роки (зараз ми в четвертому класі). Хлочина розумненький, трохи бешкетник, але вміру вихованний. Коли два роки тому донька прийшла зі сльозами на очах до мене і почала пояснювати що Хлопчина не звертає на неї увагу відповідь моя була проста. Просто будь сама собою. Будь цікавою хлопчику. Гарно вчись. Багато читай та займайся в різних гуртках. Різнопланово розвивайся. Хлопчик почне звертати на тебе увагу.

Так і сталося. Донька почала грати на гітарі (той хлопчик також), пішла в спортивну секцію, ходила кататись на ковзанах, цікавилася новинками в нашому кінотеатрі і … хлопчик сам запросив її відвідати театр, сходити в кіно, покататись на ковзанах.

Донька щаслива J

 

Я також. Але … чи правильно я пояснила своєму чаду щодо кохання? А що робить мама, котра має хлопчика? Що вони говорять своїй дитині? Цікаво )

Дякую.

Інтернет-ресурс для школярів

Вчора було повідомлено про відкриття Інтернет-ресурсу для школярів.

 

«Я считаю, что этот проект будет способствовать повышению качества образования школьников, и приближению стандартов образования к европейским. А ведь именно это и является основной задачей реформы. К сожалению, мы уже 20 лет наблюдаем в Украине кризис в сфере образования – с каждым годом все в большей мере наши дети сталкиваются с ухудшением качества образования, отсутствием учебной литературы, слабой материально-технической базой. Всем этим факторам есть логичное объяснение – это и низкий уровень заработной платы учителей, и общее недостаточное финансирование отрасли», — отметила Ирина Бережная.

 

Більше читайте ТУТ

Конкурс: «Я журналіст!»

Якщо ти вже давно ведеш блог та пишеш в інші соціальні мережі. Ти вже друкуєшся в газетах і маєш певних запас своїх важливих матеріалів? Тоді тобі варто взяти участь у конкурсі для юних журналістів. Спробуй. 🙂

Більше про конкурс читайте ТУТ

 

А про поради «Як стати журналістом. Правила перших кроків» читайте ТУТ

Мама мене зафрендила: соціальні мережі, батькі і школярі

А сьогодні зустріла цікаві роздуми одного вчителя на тему «Мене зафрендила мама». Можна погоджуватися з думкою автора чи ні… але.. питання «слідкувати» за життям власних дітей в мережі Інтернет чи ні… маєте вирішувати самі.

ЧИтайте ТУТ , а Ваші коменди залишайте під матеріалом. Дяк ))) Мій акаунт в Твіттер @uamama . За мною можете слідкувати!!!!

Інтернет і школярі: безпечна небезпека

День безпечного Інтернету (8 лютого 2010 р.) компанія «Майкрософт Україна» презентувала дослідження, що демонструє поведінку в Інтернеті дітей та підлітків – користувачів мережі. Протягом останнього року кількість дітей віком 10-17 років, які опанували Інтернет, становила 96%, але про те, які ризики існують в мережі і як на них реагувати, знає менше половини. Окрім того, багато дітей безтурботно розміщують особисту інформацію і ходять на зустрічі з віртуальними знайомими.

Дослідження, проведене Кафедрою превентивної освіти і соціальної політики ЮНЕСКО у партнерстві з «Майкрософт Україна», демонструє необхідність всебічного системного підходу до навчання дітей основам безпеки в Інтернеті.

 

Більше читайте ТУТ