До школи в Англію

Українка Галина Сливка знайшла своє щастя в серці країни Туманного Альбіону – Лондоні. Там вийшла заміж за англійця Найджела Тейлора. Цього року їхній синок Алекс пішов до підготовчого класу початкової школи. Про особливості шкільної освіти в Лондоні молода мама розповіла кореспонденту «ВЗ».

 

Про особливості шкільної освіти, вибору школи читайте ТУТ

 

Як саме обирати школу в БРИТАНІї читайте ТУТ

Школярі обсудять свої проблеми

Український гуманітарний ліцей
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Всеукраїнська молодіжна громадська організація
«Дебатна Академія»
25–27 лютого 2011 року проводять Міжнародний дебатний турнір для школярів на тему:
«Роль молоді у розбудові громадянського суспільства»

Більше інформації тут http://mamaua.blogspot.com/2011/01/15.html

Успіхів

В яку старшу школу піти?

Початкову школу обирала по престижності закладу і близькому розташуванню до дому. Зробила помилку. У нас викладала жахлива вчителька, котра не тільки не дала достатніх знань, а скалічила психіку декількох діток. Повторення не хочу.

І за яким принципом обирати старшу школу?

От поспілкувалася з мамочками на форумі і прочитала всі отзывы о школах Киева, але рішення ще не прийняла. Допоможіть? Як вірно обрати школу для дитини? Залишилось так мало часу 

Дякую

Безпека на санчатах

Цю картину бачила моя подружка, теж мама, а потім, тримтячи, то все переповідала.

 

Але все по порядку. Наші дітки вже дорослі для того, щоб самим кататися на санчатах. Моїй доньці майже 9 років. Вдягла досить тепло і одночасно зручно. І … відправила гуляти. Звичайно, можно було піти з дітками, але … потрібно ж давати можливість самостійно гуляти.

Дітки періодично звонили по мобільному і говорили, що все нормально. Вони каналися недалеко від дому. Їх видно було навіть з вікна. Але…

Останній раз моя донька вирішили покататися з іншої сторони горки. І саме ця сторона і виходила на дорогу.

Коли я спитала, чи ти розуміла, що то є небезпечно… вона тільки похнюпилася. Звичайно , знала. Але декілька хвилин зберегли мою дитину живою і здоровою.

 

Коли донька прийшла додому ми сіли і почали говорити. Поговорили про те, що таке безпека, як потрібно себе вести на дорозі тощо. Все те вона знала, але … повторити варто. Хоча… деякі батьки можуть звинувати мене в тому, що діток не варто одних відпускати гуляти. Що потрібно постійно бути з ними, але… я рахую, що діти мають вже ВИРОСТАТИ.

Сучасні діти і так вже дуже домашні. Вони можуть суперово розбиратися в компі, телефонах і інших пристроях, але … не можуть зробити собі бутерброт, зробити чай чи просто пограти в будь-які ігри у дворі.

 

А Ви зі мной згодні?

Як ворожити на Різдво

Причому ворожити можна і на Різдво, і на Хрещення, але найвірнішим вважається саме на Новий рік. Головне, не забути, що це все-таки гріх, і тому ворожити треба без хреста, пояса і не благословляючись.

 

Як саме ворожити … дивіться ТУТ