Вчитель вимагає гроші.Що робити?

 

І знову про “гарних” вчителів та директорів.

Найгірший вчитель КиєваНещодавно почула від своєї подружки дивну історію.

Існує одна школа на вул. Тарасівська, що в м.Києві. Школа не проста, а дуже „золота”. Тобто рахується елітною школою.

Набрали три класи першачків. Але… у перших двох була група подовженного дня, а в третьому першому класі – ні.

Вчителька дуже просто вийшла з ситуації. „Я згодна вчитися з вашими дітками, але.. кожна година перебування з вашими дітками поза школою має коштувати 60 грн. Це ж не група подовженного дня, а … „індивідуальні заняття” Мінімум для виконання дом. роботи дитині потрібно 3 години, помножити на 60… Отримуємо… Так… немало виходить на місяць. А ще потрібно платити 400 грн. в фонд школи.

Коли ж тато однієї ж дівчинки звернувся до директора цієї школи, то директор підтримала свого вчителя. Тоді тато звернувся до податкової, написавши відповідну заяву. Почалося розслідування. Але… дитині почали ставити не більше 7 … за всі заслуги. Тато просто перевів дитину в іншу школу. А вчитель??? Досі працює… і вчить дітей. 🙁

Моя подружка не сказала номер школи, але я знайшла одну школу на цій вулиці:

Школа №92 Киев ул. Тарасовская, 11 тел: (044) 289-14-48, 289-41-73

(с углубленным изучением английского языка)

Може то вона і є?

 

Знаєш таких вчителів? Чи вчишся у неї? Пиши мені свою історію на uamama2@gmail.com ))

 

З дитиною за кордон:проблеми, поради

Прикордонник дитина ПограничникВ Україні довгий час були проблеми з закордонними паспортами, зараз вже стало більш менш вільно. В нашій країні ще не введені паспорти з біометричними даними, а ось в Росії батьки, котрі захочуть виїхати з дітьми на травневі свята… будуть мати деякі проблеми

 

Недетские сюрпризы на таможне

НУЖЕН ЛИ ДЕТЯМ ОТДЕЛЬНЫЙ ЗАГРАНПАСПОРТ ДЛЯ ВЫЕЗДА ЗА РУБЕЖ?

Среди казанских туристов, запланировавших семейный отдых на майские праздники за рубежом, царят панические настроения. По слухам, с 1 апреля российские пограничники якобы не выпускают за рубеж детей, на которых не оформлен биометрический паспорт нового образца. Ситуация вызывает беспокойство не только у отпускников, но и у туристических агентств, которые успели продать турпутевки тем гражданам, у которых не оформлены паспорта на детей. Разобраться в ситуации попытался корреспондент «БИЗНЕС Online».

 

Більше тут

 

А як у нас? Може хтось уже мав проблеми з оформленням паперів? Що потрібно?

Дякую 🙂

Конкурс:до 15 травня малюнок з улюбленної книжки

Сподобався заклик з одного блогу щодо дитячих книжечок. Школярики, шліть свої малюнки з улюблених книжок!!!! )))

 

 

 

 

 

» Лист до дітей в одній важливій справі. 

Дівчата й хлопці!

Малі й великі! Ті, що вже виросли, й ті, які ще ростуть!

Пишу Вам цього листа, бо думаю, що треба нам з вами відновити справедливість.

Останнім часом дорослі нарікають, що ми мало читаємо. Всі нарікають: і батьки, і вчителі, й бібліотекарі. Навіть по радіо про це інколи кажуть.

Але ж це не зовсім правда: ми любимо читати. Просто часу не завжди вистачає, щоб читати багато. Адже так само, як в дорослих, у нас є багато серйозних справ: спортивні секції, заняття з музики, танців; уроки, звичайно. Ну, інколи там хочеться посидіти за комп’ютером чи подивитись телевізор. Це теж буває. І на свіжому повітрі гуляти треба – корисно ж. Але хоч які ми зайняті, книжки все одно читаємо. Просто одні подобаються нам більше, другі – менше. Деякі можуть взагалі не подобатись: такі не хочеться читати. А хіба в дорослих не так само? Та в кожного з нас, до речі, як і в них, є книжки, які ми дуже-дуже любимо (у когось це вірші, у когось – проза).

На доказ цього пропоную, щоб кожен намалював до улюбленої книжки малюнок.

На звороті малюнка напишімо:

1) ім’я автора і назву книжки;

2) своє ім’я та вік;

3) свою поштову адресу.

Свої малюнки шліть мені. Я передам їх дитячій письменниці Оксані Кротюк. А вона всю нашу пошту гарно опрацює і розкаже по радіо про те, які книжки ми любимо читати. Скажуть про це і на одному дуже серйозному симпозіумі, що його присвячено дитячому читанню.

І хоч цей конкурс ми влаштовуємо самі, без дорослих, призи однак будуть.

Десятеро переможців отримають в подарунок цікаві книжки від Міжнародного благодійного фонду «СМОЛОСКИП».

Але пам’ятаймо, щоб усе було по-чесному,

улюблену книжку треба назвати самому, не питаючи порад у дорослих.

Малюнки надсилайте до 15 травня на адресу:

Конкурс «Моя улюблена книжка»

Національний музей літератури України

вул. Богдана Хмельницького, 11

м. Київ

01030

З повагою до всіх, хто любить читати,

Михась Буквочка, київський школяр»

Пінокіо і Буратіно: особливості читання

школярка читаєМоя донька обожнює читати. Я вже багатенько книжечок купила, багато вона взяла в бібліотеках, але.. останній прецедент з нашою вчителькою мене просто розсмішив.

Чесно кажучи… я не читала ПІнокіо. Ну… дивилася мультик, фільм — це да. А книгу в руки не брала. В дитинстві читали «Буратіно», а потім виросли і … якось не склалось.

«Пінокіо» ж доні задали почитати за програмою. Але.. про це вона згадала тільки за один день до того, як потрібно було вже йти, зі знанням цього твору, на урок.

Де було ввечері взяти книгу? Спитали у друзів — нема. І… врятував нас Інтернет. Покопирсавшись в Інеті, згадавши всі можливі теги для пошуку мама (я) знайшла текст книжки. Текс збегігався в форматі тхт, був без малюнків і затянув аж на 72 сторінки 🙂

Але, розуміючи свою провину за несвоєчасність читатання, Настуня почала читати. Більшу половину твору прочитала ввечері, а сторінок 20- вранці. 🙂

Встигла. Отримала свою 12 за читання і була дуже довольна собою. Але до чього  я то веду?

Нещодавно в нашому класі презентували якусь творчу роботу: потрібно було щось зробити з казками. Моя доня обрала Пінокіо. Але коли вчителька на уроці сказала, що казки «Пінокіо» і «Буратіно » схожі…Настуня заперечила. Коли моя донечка сказала вчительці, що прочитала  цей з компа, а текст скачала мама з Інету… вчителька тіьки змогла сказати: «Ваша родина просто помішена на Інтернеті».

Стало смішно. Яка різниця, як саме отримуємо книжки: на папері, чи в ел. вигляді… головне — діти мають читати.

А щодо вчительки… мабудь сумно. Вона може і не знає про можливості сучасних технологій. В нашому класі вони ніяк не використовуються.

 

ОТ так 🙂