Табель є показником знань?

Так … я так вважала. Ну звичайно, пам»ятала ще зі своєї школи, коли оцінки просто купувалися тощо. Але хотілось так вірити в краще.

Сьогодні забрала табель своєї доньки зі школи. Ну… незадоволена оцінками — це нічого не сказати.

Ось і думаю, засмучуватись з цього приводу чи залишити все так.

Засмучена не тим, як вчиться моя донька (в неї нормальний рівень знань), а тим … які оцінки поставив вчитель.

Маючи 12 за семестрову контрольну вчитель вирішили поставити 9. На моє просте питання «Чому?» вчитель навіть забула, про дванадцятку. З певним єхидством полізла в дитячі зошити і … побачивши там оцінку … дуже здивувалась.

 

Засмучуватись…?

Хоча… всі відомі та грошовиті люди паганенько вчились. А виставлення оцінок … хай залишається на совісті нашої вчительки )

З наступаючим роком Тетяно Вікторівно!!!

Ви ж цей блог читаєте… я знаю ))

25 грудня концерт на Троєщині: Школа мистецтв №3.Виступають діти

 

 

Концерт на ТРоещині 25 грудня о 17:00 відбудеться концерт присвячений Новому року.

Концерт відбудеться в Школі мистецтв №3. Адреса: м. Київ, просп. Володимира Маяковського, 39
Тел.: (044) 515-91-10, 515-90-54

Виступати будуть дітки. Приходьте… )))

 

А сьогодні 24 грудня о 17:00, відбудеться концерт в Школі надхнення по вул. Данькевича 4-а.  Будуть грати піаністи-дітки.

 

Враження мами від.. дітей )))

Ось… мама пише http://svitoglyad.blox.ua/html

Стає трохи сумно, коли я бачу як і на чому виховується наше підліткове покоління. Двоє дівчаток сьомого класу в автобусі:

— ти дивилась Фабрику?????

— нє, а шо там?

— ой, знаєш хто вийде? ****** ******* (це бо просто не пам»ятаю імен, оскільки не дивлюсь)

— та ти шо?????? Каааапецььь

Сміття першосортне, по виробництву та «вихованню» звьозд. Думаю, зі мною зараз не погодяться тільки від 13 до 16 років…сподіваюсь інші вже підросли і цікавляться іншим. Хоча…навіть тут видно який з Блогів «номер один» — це не показник?..Сумно буде, якщо до того віку і ці дівчатка не усвідомлять що варто, а що не варто. Дяка я усвідомила це, хоча і запізно трохи, про що зараз шкодую…але…я народилась в СРСР і мої батьки не прививали мені дух любови до Батьківщини. (за що і Ти мене не поважаєш).

Сцена перша, розділ другий. Дійові особи – ті самі:

— ой, я чула нову пісню Максім — ******* (наспівує в автобусі (!!!!!!) — щось про дороги, від чого стає ще сумніше), така класна!

— нє, а я не чула….

Про музику – це взагалі окрема і дуже довга тема, адже музики як такої зараз не можна почуті ніде, кір хіба що тих колекцій, які дістаєш сам. Хто цікавиться, той знайде. Інакше – ні. Тому що ротацію проходить тільки формат, і навіть якщо гурт НЕформат, для радіо, ТВ він мусить стати форматом.

І знову ж таки ці дівчатка:

— моя мама вчора перший раз в жизні (мовою оригіналу) вигнала мене з-за компа, і іграла в ранєткі, щасліви вмєсте і кадєти!!! Прикінь??? Перший раз, скільки в мене є комп!!!

— ого!, дааа…..ну я тобі ще диски принесла, подивишся.

Від слова ранєтки (по-перше, ХЗ що це) мене починає судомити…тихенько. Кадєти, солдати, папіни дочкі, ***************************** — це все рівень нашої культури та свідомості???? Сумно, сумно. І таких «дівчаток» не одна і не дві! Це практично більшість наших підлітків!!! Ну крім того всього було довге обговорення хто що написав в контакті, який «пацик» краще і які у кого джинси. Дівчата…

Як пояснити їм, що треба читати книжки, слухати корисне, цікавитись мистецтвом, розвиватись, коли звідусіль повно агітації лайна, від якого ховаєшся в Інтернеті. Надія не вмирає, і я хочу вірити що вийшовши в доросле життя (принаймні після закінчення школи до універу) і досягненні віку, коли можна своїм голосом чи діями впливати на події в суспільстві, вони нарешті оговтаються.

У нас карантин від сьогодні

Вчора нам сказали, щоб від сьогодні починається карантин. В школі було вже 14 діток (всього 30). Дітки написали деякі контрольні і почали вже виходити від хвороб, а тепер карантин. Що це? Вчителі вирішили зробити вихідний? Чи?

Ми гуляємо. ))) З наступаючим святом

Устами дитини

Був у лікарні, чекав своєї черги і чую мимоволі розмову маленького хлопчика(ххх) із мамою(ммм)
ххх: Мама, а Новий Рік скоро?
ммм: Так, а шо?
ххх: А я хочу, щоб Дід Мороз мені мобільник приніс:)
ммм: Так ти думаєш у нього вистачить грошей всім такі дорогі
подарунки приносити!
ххх: Так щось дишевше ви і самі купите:)
Безцінна дитяча віра у Діда Мороза!

Вітаю зі святом св.Миколая!!!

Шановні мої читачі, вітаю ВАС зі святом св. Миколая!

Вдячна, що залишаєте свої коментарі, критикуєте і радите.

Отримуйте тільки гарні подаруночки та гарного й веселого свята….

 

 

Друга хвиля хвороби накрила школи України

школа, класВсе більше шкіл різних областей України змушені піти на карантин.

Київ

Киевские школы частично закрывают на карантин

Столичные школы вводят масочный режим и закрывают отдельные классы на карантин из-за массовой заболеваемости детей гриппом и ОРВИ.

После отмены карантина в учебных заведениях заболеваемость гриппом и ОРВИ начала расти. Во многих детских садах и школах столицы воспитатели и педагоги отмечают уменьшение посещения детей с каждым днем. Кое-где это привело к тому, что опять стали останавливаться занятия.

«Ко мне из 25 человек не приходят уже 9. Если заболеет еще большее количество наших подопечных, будет решаться вопрос о прекращении уроков. Конечно, не во всей школе, а только в тех классах, где отсутствующих окажутся очень много», — объяснила учительница 3-го класса одной из школ Шевченковского района Анна Петрова.

Данных о количестве закрытых классов нет ни в районных управлениях образования, ни в райадминистрациях. Специалисты утверждают, что речь идет не об одном-двух, а о десятках классов. Именно поэтому в общеобразовательных школах усилили учет больных.

«От городской власти поступило распоряжение ежедневно, начиная с понедельника, предоставлять в районную СЭС списки отсутствующих детей. Таким образом, будет вестись жесткий контроль всех, кто подхватил простуду или инфекцию. А вот о карантине пока речь не идет», — сказала завуч школы №10 Подольского района Людмила Синошкина.

Чиновники позволили администрациям учебных заведений закрывать по своему усмотрению классы или группы, в которых заболеет критическое количество юных киевлян.

«На сегодня случаев гриппа и ОРВИ зафиксировано в 1,4 раза меньше того уровня, который считается эпидемическим порогом. Однако в школьных классах, куда в результате болезни приходят всего по пять человек, занятия будут прекращены. Решения об отмене уроков уполномочены принимать администрации школ совместно с районными санэпидстанциями», — заявил заместитель начальника главного управления здравоохранения Киевской городской государственной администрации Владимир Загородний.

Напомним, с 2 ноября в Украине был объявлен карантин в учебных заведениях всех уровней из-за эпидемии гриппа и ОРВИ.

***

В нашій школі з 30 учнів вчора було тільки 15, але… це не стало на заваді вчителю провести контрольну з математики. Вчителя нічого конкретного не говорять, але в школі вчора проводили пед.раду. Тема обговорення не доводилась до батьків.

Ще в одній школі Дніпровського району закрили один з перших класів. Там прийшло тільки 3 дітей.

В Харьковской области 30 школ закрыли на карантин

Сегодня до конца дня Харьковская обладминистрация примет решение о необходимости введения карантина в учебных заведениях области.

Как передает корреспондент ИА «МОСТ-Харьков», об этом сегодня заявила заместитель председателя ХОГА Людмила Белова.

«Сегодня городские власти приняли решение (но информация у меня не официальная, не из документов, а со слов) закрыть на карантин учебные заведения города. Все, что касается школ и детских садов области, то через два часа после детального анализа обладминистрация примет решение», — сказала Белова.

Она добавила, что «пока не видит оснований для введения карантина в области».

«Сейчас этим вопросом занимается областное управление образования и науки, областная СЭС и управление охраны здоровья. Специалисты изучают сведения об уровне заболеваемости на сегодняшний день», — сказала Людмила Белова.

По состоянию на вчерашний день, занятия в 30 школах области были прекращены полностью или частично, также сказала зампредседателя ХОГА.

Житомир тоже уходит на карантин

Со вторника, 15 декабря, до 21 декабря в школах Житомира объявлен карантин в связи с возможным ухудшением эпидемической ситуации по гриппу и острым респираторным вирусным инфекциям.

Как сообщил заместитель мэра Житомира Олег Старинец, карантин вводится в школах, лицеях, коллегиумах.

В Житомире заболеваемость по сравнению с предыдущей неделей выросла в 2,5 раза за счет детей.

Как сообщало УРА-Информ, министр здравоохранения Василий Князевич не исключает, что после новогодних праздников карантин объявят во всех областях.

Запоріжсьска обл.

Заместитель губернатора Запорожской области Николай Фролов сообщил, что с завтрашнего дня все школы Запорожья и Энергодара (Запорожская область) закрывают на карантин.

Даты окончания карантина в школах, пока, нет. Как рассказал Николай Фролов, все будет зависеть от ситуации с заболеваемостью гриппом и ОРВИ, которую отслеживают ежедневно.

Детские сады и училища и вузы региона, пока, работают в прежнем режиме. Если показатель заболеваемости в этих учреждениях образования укажет на то, что карантин необходимо вводить, их также будут закрывать на «точечный» или общий карантин.

Луганьска обл.

Более 100 школ в Луганской области закрыты на карантин

В Луганской области на карантин на 10-14 дней закрыто 147 школ. Об этом сообщает областная СЄС.

Одеська обл.

В Одесі школи закрили на карантин

Міська влада Одеси ввели карантин в усіх середніх навчальних закладах міста.

Як повідомляє управління інформації Одеської міськради у вівторок, карантин введений з 15 грудня і до особливого розпорядження.

Причина введення карантину — перевищення епідеміологічного порогу більш ніж у три рази серед одеських школярів.