Дитина хворіє

Ось вже тиждень ми лежимо вдома — хворіємо. Викликала у вівторок лікаря. Діагноз, що не блещить новизною — ОРВІ. Як на х… ОРВІ… якщо маємо всі симтоми грипу!!!! Але подібний діагноз ніхто не ставить. Стрьомно. Тоді і маємо медичні показники, де все норм. І немає жодної епідемії!!! А в Києві вона вже давно є. Серед моїх знайомих вже всі зараз хворіють: може криза і страх втратити роботу… але всі хворобу переносять на ногах. Заражаємо своїх дітей … от вони і хворіють.
В школі ніякої профілактики хворобам не бачу.
Жах!!!!

Сайти для батьків школярів

Помітила, що більшість сайтів створена для батьків від зачаття дитини до народження, є багато порталів розрахованих на перші роки житття та дітей до школи. А потім? Складається таке враження, що батьки віддають свою дитину у школу і «здихаються дитини». Хух! Тепер хай вчителі піклуються про мою дитину …
Якось вразили слова одно першокласника. Ми з моєю донечкою гуляли на території школи. їй було біля 3 рочків. Ми з нею бігали і гралися у м»чик, а хлопчик говорить: «Як гарно… коли ти маленький, то з тобою мама грається»… і такий жаль в очах.
Ось і спробувала знайти сайти саме для батьків, діти котрих пішли в школу:

http://logistik.mybb.ru/

Утренняя зарядка в школе?Нужна?

В школах Киева могут ввести утреннюю зарядку
Ученики Печерского района будут делать гимнастику перед уроками. Такое решение приняла комиссия Киевсовета по вопросам здравоохранения и социальной защиты. Если эффект от такой физкультуры будет положительным, то с начала нового учебного года утреннюю разминку внедрят во всех столичных школах. По мнению специалистов, несложные упражнения помогут помешать искривлению позвоночника, нарушениям зрения и нервной системы, что является достаточно распространенным явлением среди школьников.

«Это замечательный проект, который, надеемся, даст возможность развязать серьезные проблемы со здоровьем школьников и возродит давнюю традицию», — считает голова комиссии, сопредседатель фракции Блока Леонида Черновецкого Алла Шлапак. По ее словам, если медицинское обследование школьников подтвердит положительные результаты эксперимента в Печерском районе, то с 1 сентября утреннюю зарядку будут делать во всех школах Киева.

Искривление позвоночника, нарушение зрения, расстройство нервной системы — самые распространенные заболевания среди детей школьного возраста. Проект направлен на устранение этих нарушений здоровья и профилактику их развития у школьников.

А ви б хотіли б таку зарядку у своїй школі?

Финансовые затраты на проведение эксперимента в Печерском районе берут на себя благотворительная организация «Фонд развития спорта» и спонсоры. «Если все будут уверены, что позитивный эффект у детей есть, тогда можно будет ставить вопрос о финансировании, — объяснила госпожа Шлапак, — но в настоящее время цель этого, показать эффективность возрождения хорошей традиции».

Нужно ли поддерживать увлечения детей?

Вот этот вопрос ставлю оч-чень часто. Как любящая мама, особенно часто.

Стараюсь покупать те книги, которые нравяться моей дочуре (ну в том жанре, тех авторов). Покупаем журналы по последним мультфильмам (хотя я их совсем не понимаю). 🙂 

Конечно, стараюсь, чтобы дочура ходила на новые спектакли и выставки, но…

В последнее время ей, как многим девочкам ее возраста, нравится группа "Ранетки". Смотрим сериал, вешаем постеры в комнате… 🙂

А скоро в Киеве будет концерт. Понимаю, что для 8 летней девочки поход на концерт во Дворец спорта в 19:00 рановато, но… Это же увлечение. 

 

 

Як наказують наших дітей в школі?! Ужас!

Сьогдні моя дитина прийшла зі школи трохи пригнічена і роздратована. І на моє питання: «Як справи?». Коротко відповіла: «Нормально». І лише потім я дізналася: їх сьогдні наказували.
Наш вчитель використовує дуже простий спосіб покарання. Бити дитину не можна — накаже Закон. І от вона просто заставляє дитину … СТОЯТи. Нічого страшного в тому не було б. Але … коли під час великої перерви дітей заставляють стояти … і дитина не може ні поїсти, ні відпочити. А всі вони прото … стоять.
Подібне було не перший раз. Бачила, що діти стоять постійно.
Дитина принесла в портфелі і свій бутерброт, і яблучко.
І ще … наша вчителька полюбляє… психологічно тиснути. Ну… заявити на весь клас: «Ну як ти можеш бути таким телепнем. Я ж тобі вже 100 разів пояснювала. Я на вас придурків витрачаю час, а моя дитина вдома хворіє». От таке в нас було.
А у ВАс?