День Народження дитини?Де?

Скоро День народження дитини. А як святкувати? Нам буде 8 років.. Клоуни і іже з ним… відпадають. ДА й криза на вулиці… Потрібно щоб було цікаво і не дуже дорого. Макдональзи… відпадають… І ще одне правило — має бути здорово…. 🙂 для здоров»я. Ось думаю… Залишився тиждень….

Якщо дружать діти, а батьки ні?

Скоро у моєї дитинки День народження… і вона хоче запросити дівчинку зі свого класу. Вони дружать між собою. Проти дівчинки я нічого не маю, але… ось її мама чогось мене невзлюбила.
Це ще почалося в першому класі з певних дрібниць, але… ми не те що не товаришуємо, ми просто не вітаємось.
І що… дітки хочуть дружити, але бачити на Дні народженні дитини ту насумбочену маму я не хочу.
Сьогдні моя ляля сказала: «Я їй сказала, щоб вона не ображалась, але я не запрошу її на День народження».
Ось так… І що робити?

Обов»язково добровільні внески

Знаю, що подібні внески заборонені, але… кожний місяць ми маємо здавати певну суму в фонд класу і школи. Як перестати це робити? І які питання задавати вчителям і директору, щоб зрозуміти куди йдуть такі кошти?

Канікули. Як розважати дитину?

Ось вже настали канікули. А як розважати дитину? Щоб і корисно і дитина відпочила? Зараз не вистачає грошей на відпочинок за кордоном, а хочу щоб у малої залишились гарні спогади про канікули? Як це зробити?

Що читати дитині в 8 років?

Продивилася свої нотаки і зрозуміла, що зовсім не говорила про книжки. А в цей час в дитини саме формується ставлення до книжки. Але в цей скрутний час, звичайно, на книжки вже починаємо витрачати менше коштів. Моя донька з радістю «ковтає» цікаві книжки. Мовчу про Абабугаламагу… а ось останнім часом ми відкрили для себе ще одне цікаве видавницвто «Старий Лев». У них є цікаві серії перекладних книжок для дітей нашого віку (початкові класи). А нещодавно почала серію видавничого дому «Школа» «Дивовижні пригоди в лісовій школі». Але кожна книжечка коштує майже 50 грн… А де можна купити книжечки дешевше? А які книжки читають ВАші діти? Цікаво ж. Дякую. Буду вдячна і за список літератури, які потрібно нам почитати… 🙂

Перше кохання?!

Сьогодні доця просиділа майже годину в аське, спілкувалася зі своїм одноклассником. Він сам попросив її номер. Я створила аську, а вже вони розмовляли. Хоча їй тільки 8 років!!!
На День Валентина вона намалювала дві Валентинки: одну «Кращому другу», одну «Я тебе люблю».
Той що друг сказав — дякую, а той що «Люблю» — сказав: «Що здуріла»…. 🙂
Минулого року їй подобався інший хлопчик.
А що робити мені, як мамі. Допомагати їй розібратися хто дійсно друг, а хто просто подобається? Просто не заважати? ЩО?

Говоримо з вчителем…

Моя донька, прийшовши зі школи, розповідала знову історію… про жахливу поведінку вчительки. Вона чи то кричала на когось, чи то прото принижувала своїми жахливими «шуточками». Після цієї розмови хотілось все кинути і поговорити з нею. Я не кинула… прийшла наступного ранку. І що… коли я відкрила рота щоб звинуватити її в поведінці, що не може бути притаманною нормальному вчителю… Вона так все розповідала… то з уього виходило, що винуваті всі: діти, школа, предмет… тільки не вона. Слухаючи її — я повірила!!! А вийшовши зі школи зрозуміла, що певно то якийсь психологічний тиск. Коли говориш з нашою вчителькою, то відчуваєш себе приниженною. А що ж тоді відчувають наші діти?

Гра на компі.В що грають Ваші діти?

Ось пишу, а доця с папою грають в нову гру. Просто жах. В магазині вона виглядала пристойно, а ось коли загрузили … вийшло просто жах: сленг, герої… А в які ігри грають ВАші діти? Де ви їх купуєте? А може качаєте десь? Де??? Дякую. 🙂

Учень&Вчитель… хто правий?

Ось і приїхали… вчора мене викликали до школи. Я очікувала просто тиранію, а отримала. Моїй дитині майже 8 років. Вчимось ми так … від 7 до 12. Це навіть дуже гарно. Але. «Ваша дитина встигає на уроці і помалювати, і поговорити, але… одночасно піднімає руку», — невдомовлено-захоплено говорить вчителька. «І що… правильно відповідає?», — питаю я. «Ні… вона відповідає правильно. Але так же не можна.». Після розмови з вчителем зрозуміла: чи я маю наказати дитину за невірну поведінку, або вчитель не знайша підходу до моєї дитини. Ось і питаю. Якщо дитина розуміє предмет, все хватає на льоту, розв»язує досить важкі задачі, але… при цьому крутиться, має бартак у шафі, і в рюкзаку з фізичною формою. Що робити? Сварити її чи їй просто нудно в школі? Вона переросла ті задачки і приклади, що дає вчитель? Що робити?